logo
cron

Na chłód najlepsza bluza

Na chłód najlepsza bluza

Modne bluzy

Każda z nas ma w szafie ciepłą, przyjemną w dotyku, niekrępującą ruchów, wygodą bluzę. Jest najlepsza na chłodniejsze dni, wieczór przy ognisku, wypad za miasto czy spacer po lesie. Z kapturem, polarowa, rozpinana, sportowa, z kolorowym nadrukiem – mamy olbrzymią różnorodność w tym temacie i z pewnością każda z nas znajdzie model idealny.

Bluza kojarzona kiedyś była z rozciągniętym workiem, który w żaden sposób na podkreślał kobiecych kształtów. Dziś jest inaczej. Jest idealna dla kobiet lubiących sportowy styl i stawiających na wygodę. Niezastąpiona na trening czy poranny jogging. Dla kobiet preferujących na co dzień inny styl ubierania na przykład związany z rodzajem wykonywanej pracy też w zasadzie jest koniecznością.

Chłodny zimowy lub jesienny wieczór lubimy spędzać przed telewizorem lub z książką opatulone w swoją ukochaną bluzę. Jednak bluza może stać się również elementem stroju, który będzie cię wyróżniać z tłumu. Ciekawy kolorowy nadruk, motywy kwiatowe lub zwierzęce, rożnego rodzaju ozdoby to jet właśnie to co się teraz „nosi”.

Oversizową bluzę możesz zestawić ze spodniami lub spódnicą i wyglądać fantastycznie. Pamiętaj jednak, że tego typu bluza optycznie nas poszerza więc połączenie jej z również luźnym dołem może spowodować katastrofę. Zaburzasz proporcje i wyglądasz niekorzystnie. Fajną alternatywą dla swetrów czy marynarek są bluzy zapinane, świetnie wyglądają w połączeniu z leginsami i t-shirtem. Klasyczny kołnierz może zostać zastąpiony oryginalnym kołnierzem lub ozdobnym kominem.

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone templates ver.0.0037new stat RSS - Blog Sponsor: Taksówki Orzegów